Oslava 90. narozenin p. Boženy Strokošové

Paní Božena Strokošová z Cidliny oslavila 90. narozeniny

Rodačka z malé obce Cidlina, paní Božena Strokošová, má v občanském průkaze napsán rok narození 1927. A tak se na počátku června letošního roku u Strokošů oslavovalo. Popřát oslavenkyni hlavně pevné zdraví a optimismus přišel kromě rodiny a přátel i starosta obce Libor Veselý, který jménem zastupitelstva předal paní Strokošové velkou kytici a dárkový potravinový koš. Během rozhovoru paní Strokošová uvedla, že recept na dlouhověkost sice nemá, ale poradila nám svoje životní motto, kterým se řídí: práce, pohyb a dobrá nálada! Jejím dosavadním koníčkem je stále práce kolem domu a na zahrádce.

Popřejme ještě jednou paní Božence Strokošové, do dalších let, hodně zdraví, lásky, radosti, pohody a hlavně dobré nálady.