Setkání seniorů 2019

Obce Cidlina, Lesonice a Babice byly opět spolu
         Podzimní čas je tradičním obdobím, kdy se schází senioři tří spřátelených obcí: Cidliny, Lesonic a Babic a k nim náležících Horních Lažan a Bolíkovic. Přátelské posezení s hudbou a občerstvením se uskutečnilo v pátek 18.10.2019 v Kulturním domě v  Babicích a pořadatelskou obcí byla obec Cidlina.

Zahajovací ceremoniál byl v režii tří starostů. Starosta obce Cidlina Libor Veselý přítomné přivítal a popřál jim hodně dobré zábavy a pohody, dále pak přítomné přivítala starostka obce Babice Petra Černá a starosta Lesonic Zbyněk Nejezchleb.

Žáci Základní školy a mateřské školy Lesonice doplnili příjemnou atmosféru večera svým pěkným hudebním vystoupením.

A pak už se všichni dobře bavili při společné večeři, výtečném řízku a bramborovém salátu z čáslavické  kuchyně, ochutnávali domácí zákusky a frgále nebo tancovali za doprovodu hudebního dua „Ona a On“.