Vítání nového občánka v Cidlině

V Cidlině přivítali nového občánka

Po téměř dvou letech jsme v naší malé obci opět mohli přivítat nového občánka obce Cidlina. V sobotu 25. července se místní sál společenského domu zaplnil občany, přáteli a rodinnými příslušníky malého Tomáše Outolného, který v tento den nejenom že byl slavnostně přivítán mezi občany obce Cidlina, ale také oslavil svoje první narozeniny. Starosta obce Libor Veselý přivítal rodiče Tomáška Outolného, Petru a Lukáše. Během slavnostního projevu starosty zarecitovala, zazpívala a zahrála na ukulele a flétnu Marieta Veselá. Následoval slavnostní přípitek a zápis do pamětního listu do obecní kroniky. Malý Tomášek obdržel od obce Cidlina zlatý medailon ve tvaru hodinek, který bude vždy ukazovat přesný čas, kdy se narodil, a na hraní dostal velké modré auto, které hned vyzkoušel. Starosta Libor Veselý předal mamince Petře krásnou kytici a tatínkovi zase pořádnou láhev vína. Při dobrém občerstvení pak všichni společně poseděli a povídali si.