SDH Cidlina v rádiu

SDH V RÁDIU

V roce 2007 byl Sbor dobrovolných hasičů v Cidlině osloven Českým Rozhlasem Region za účelem natočení reportáže o našem sboru v rámci rozsáhlého projektu mapující všechny hasičské sbory našeho okrsku.  Samotné setkání členů cidlinského hasičského sboru s redaktorem rádia Českého rozhlasu Michalem Malým se uskutečnilo ve čtvrtek 4.10. v prostorách obecního úřadu. V humorné a přátelské atmosféře odpovídali na otázky o historii sboru velitel Miroslav Trojan, jednatel František Novák, strojník ve výslužbě František Mach a Michal Vecheta. K dobrému přidali i veselou příhodu z činnosti sboru.  Natočená reportáž byla odvysílána na vlnách Českého rozhlasu Region dne 11. října ve 12.30 hodin.

-mv-